Katalog Stron dla kobiet
Katalog Stron dla kobiet
Forum kosmetyczne

« Strona Główna / Choroby i zdrowie / inne

  Dodaj stronę »

Wyrostek robaczkowy
Co na stronie o woreczku robaczkowym? Informacje dotyczące jego objawów, funkcji oraz metod leczenia. Praktyczne kompendium wiedzy na ten temat. Kiedy pojawia się ostre zapalenie wyrostka robaczkowego? Kiedy należy zwrócić uwagę, że ból brzucha jest nie tylko zwykłą niestrawnością - ale może być przyczyną zapalenia, a następnie ataku wyrostka robaczkowego. Atak jest najczęstszą przyczyną tzw. „ostrego brzucha”. Występuje głównie u ludzi młodych, dzieci w różnym wieku - oczywiście też może pojawić się w różnym wieku u ludzi dorosłych. Wymaga leczenia operacyjnego za pomocą wykonania zabiegu chirurgicznego, a nieleczone może prowadzić do groźnych powikłań.

http://wyrostekrobaczkowy.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
wyrostek robaczkowy, zapalenie wyrostka robaczkowego, objawy wyrostek robaczkowy, objawy zapalenia wyrostka robaczkowego, ból brzucha, ból wyrostka robaczkowego, po co jest wyrostek robaczkowy,

szczegóły | link nie działa/spam?

CzarNatury.pl, Sklep Internetowy
CzarNatury.pl - AKCESORIA DO PALENIA ETNOBOTANIKA ZIELARNIA sklep, zakupy online, gorzów wielkopolski. Sklep etnobotaniczny, zielarski z akcesoriami do kolekcjonowania. Największa oferta ziół w polskiej sieci. Ponadto kadzidła, olejki, sisze, bonga oraz spora ilość interesujących informacji. Zrobimy wszystko, żebyś czuł się dobrze z zakupu i powrócił do nas !

http://www.czarnatury.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
akcesoria do palenia etnobotanika zielarnia sklep, zakupy online, gorzów wielkopolski

szczegóły | link nie działa/spam?

Zapalenie Zatok
Jeśli katar nie mija przez kolejne tygodnie, a wręcz nasila się to może być zapalenie zatok.Wszystko na temat zapalenia zatok. Zbiór potrzebnych informacji na temat drobnoustrojów chorobotwórczych wywołujących to schorzenie. Profilaktyka, leczenie, dobre rady. Opis objawów charakterystycznych. Zasady racjonalnej antybiotykoterapii. Spis pomocnych remediów. Dodatkowo dział poświęcony homeopatii, i leków homeopatycznych używanych przy zapaleniu zatok.

http://www.zapalenie-zatok.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
zatoki,zatok,zapalenie zatok, katar zatokowy, przeziebienie, przeziębienie

szczegóły | link nie działa/spam?

Grypa jelitowa(żołądkowa)
Wirusowa choroba-grypa jelitowa, trwa zwykle od kilku godzin do 3 dni.Zbiór informacji na temat grypy jelitowej, zatrucia pokarmowego, biegunki i wymiotów. Opis objawów, czynników chorobotwórczych oraz stosowanych leków. Zbiór przydatnych rad, jak się uchronić przed chorobą.Informacje na temat szczepienia dzieci i niemowląt. Kompendium wiedzy na temat biegunki podróżnych,a także na temat zespołu jelita drażliwego.

http://www.jelitowka.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
grypa, zatrucie pokarmowe, grypa żołądkowa, jelitówka

szczegóły | link nie działa/spam?

Zapalenie Pęcherza
Nawracające zapalenie pęcherza moczowego to problem wielu kobiet w Polsce. Jak z tym walczyć? O co pytać w aptece? Co powinny zawierać suplementy diety, żeby pomogły? Rady odnośnie stosowania antybiotyków, a także leków homeopatycznych. Dobre rady,profilaktyka,leczenie.Lepiej zapobiegać niż leczyć.

http://www.zapalenie-pecherza.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
zapalenie pecherza, zapalenie pęcherza, czeste sikanie, częste sikanie,pęcherz

szczegóły | link nie działa/spam?

Koło pomocy dzieciom i młodzieży z cukrzycą
Strona Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie. Na stronie znajdują się informacje o stowarzyszeniu, cukrzStrona Koła pomocy dzieciom i młodzieży z cukrzycą w Lublinie. Na stronie informacje o stowarzyszeniu, cukrzycy, pompach insulinowych, leczeniu cukrzycy, diecie, turnusach rehabilitacyjnych, zebraniach dla rodziców dzieci chorych, galerie z wyjazdów, pismach dla diabetyków, aptekach przyjaznych, sklepach dla diabetykówycy, pompach insulinowych, nowościach w leczeniu, turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z cukrzycą.

http://www.cukrzyca.lublin.pl

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
Strona Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą w Lublinie. Na stronie znajdują się informacje o stowarzyszeniu, cukrzStrona Koła pomocy dzieciom i młodzieży z cukrzycą w Lublinie. Na stronie informacje o stowarzyszeniu, cukrzycy, pompach insulino

szczegóły | link nie działa/spam?

Sklep Naturamedica24
Przekazujemy do Państwa dyspozycji specjalnie wyselekcjonowane preparaty, które pomogą rozwinąć Wasz naturalny potencjał zdrowia i pięknego ciała. Jesteśmy przekonani, że przy prawidłowej pielęgnacji swojego zdrowia suplementami diety marki NaturaMedica, każdy człowiek może żyć lepiej, dłużej i intensywniej.

http://www.naturamedica24.sklepna5.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
naturamedica, sklep internetowy, odchudzanie, stres, suplementy diety, zgrabna sylwetka, redukcja tkanki tłuszczowej, witamina młodosci

szczegóły | link nie działa/spam?

Dna moczanowa
Kompendium wiedzy o dnie moczanowej. Zobacz profesjonalne artykuły w temacie choroby, dny moczanowej czyli inaczej mówiąc podagry. Podagra powstaje w wyniku zaburzeń metabolizmu które nie odprowadza kwasu moczowego z organizmu. Nasz serwis zawiera informacje, poświęconym tylko i wyłącznie tej chorobie, publikujemy informacje, które są bardzo pożyteczne podczas leczenia dny moczanowej. Sprawdzone porady, oraz jadłospis dla chorych to coś, co nas wyróżnia. Serdecznie zapraszamy na nasze strony www, zapoznaj się z naszymi artykułami już teraz, dodaj swoje komentarze. Zapraszamy.

http://dnamoczanowa.net.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
dna moczanowa, podagra, dieta, leczenie, choroby, skaza moczanowa, alteretyzm

szczegóły | link nie działa/spam?

Enterosgel - oczyszczanie organizmu.
Strona informacyjna poświęcona preparatowi Enterosgel. Ma ona na celu wykazanie wszystkich właściwości leczniczych tego suplementu diety oraz kilka najważniejszych sposobów jego użycia. Zawiera ona także informacje o dawkowaniu i inne ciekawostki dotyczące produktu.

http://www.enterosgel-info.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
oczyszczanie organizmu, detoksykacja organizmu, candida, co pomaga na, jelita, enterosgel, medycyna naturalna, alergii, gastroenterologia

szczegóły | link nie działa/spam?

Kręgarz Poznań
Gabinet Kręgosłupa i Masażu 606998116 Poznań P.Rybczyński pomoc w:bólu kręgosłupa,nastawieniu kręgosłupa,kręgarstwie,rehabilitacji,masaże:zdrowotne, chiński kręgosłupa,odchudzający,medycyna chińska,detoksykacja,wahadła,alveo, phito chi

http://www.masaz-kregoslupa-poznan.pl

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
Akupresura,Masaż Poznań,Odchudzanie Poznań,Kręgarstwo Poznań,Masaż leczniczy Poznań,Gabinet masażu Poznań,Masaż kręgosłupa Poznań,Detoksykacja Poznań

szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |


Wpisów: 5046, Podkategorii: 253
nowości

Zapisz się poniżej i jako pierwsza(y) dowiaduj się o najnowszych kosmetykach, promocjach w sklepach internetowych lub o najnowszych trendach w modzie i kosmetyce!
Zgadzam się z Polityką Prywatności
polecamy