Katalog Stron dla kobiet
Katalog Stron dla kobiet
Forum kosmetyczne

« Strona Główna / Choroby i zdrowie / dysleksja

  Dodaj stronę »

LOGOPEDA Rzeszów
Logopeda Rzeszów - Rzeszowski Serwis Logopedyczny. Strona adresowana jest do logopedów, pacjentów i rodziców. Zawiera wiele ciekawych informacji z tematyki logopedii oraz aktualne wydarzenia związane z logopedią na Podkarpaciu. Na stronie baza logopedów, forum dyskusyjne, porady logopedy, słownik logopedyczny, publikacje, oferty pracy dla logopedów.

http://www.logopeda-rzeszow.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
logopeda, logopedia, rzeszów, terapia, porady, gabinet, przemyśl, stalowa wola

szczegóły | link nie działa/spam?

Treningi EEG Biofeedback - stres, depresja, migerna, treningi mózgu.
EEG-Biofeedback (neuroterapia) to rodzaj terapii, dzięki której pacjent, w sposób świadomy, uczy się zmieniać wzorzec wytwarzanych w mózgu fal, tak by mózg pracował wydajniej i szybciej. Sygnał EEG z jednego lub dwóch punktów na głowie jest przetwarzany na zrozumiałą dla pacjenta formę graficzną (wykresu, animacji bądź gry wideo, puzzli, filmu DVD) i jest odzwierciedleniem stanu umysłu pacjenta. Dzięki temu sprzężeniu zwrotnemu, pacjent wie, kiedy np. jest skoncentrowany, a kiedy przestaje się koncentrować. Pozwala to nauczyć się kontrolownia reakcji własnego mózgu, a dzięki temu takiego modyfikowania jego pracy, aby funkcjonował efektywnie.

http://www.gabinet.wojczyk.org/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
biofeedback, eeg, neuroterapia, fale mózgowe, koncentracja, relaks, stres, migrena, depresja, zdrowy sen

szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |


Wpisów: 5046, Podkategorii: 253
nowości

Zapisz się poniżej i jako pierwsza(y) dowiaduj się o najnowszych kosmetykach, promocjach w sklepach internetowych lub o najnowszych trendach w modzie i kosmetyce!
Zgadzam się z Polityką Prywatności
polecamy