Katalog Stron dla kobiet
Katalog Stron dla kobiet
Forum kosmetyczne

« Strona Główna / Moda, styl życia / psychologia

  Dodaj stronę »

Kobieca przyjemność - SZTUKA RELAKSU na płycie CD
Innowacyjna sesja relaksacyjna TYLKO DLA KOBIET, skierowana na odnajdywanie kontaktu z ciałem, usuwanie napięć i przeszkód, które najczęściej blokują dostęp do prawdziwego i pełnego przeżywania. Proponujemy Ci Twoją własną, niepowtarzalną wersję nagrania, w której lektor będzie mówił tylko do Ciebie. Twoje imię pomoże Ci poczuć się bezpiecznie i dopuścić do głosu podświadomość. A wtedy będziesz gotowa, by obudzić swoje ciało i zaprosić je do wspólnej wędrówki w stronę przyjemności. Dzięki osiągnięciom z dziedziny neurologii pomożemy Ci uwolnić się od przeszkód budowanych przez organizm. Odpowiednio dobrana muzyka oraz tempo nagrania wprowadzają umysł w stan pełnej relaksacji, kiedy wytwarzane są fale ALFA. To właśnie wtedy umysł otwiera się na przyjmowanie nowych wzorców i jest gotów zwiększać swój wewnętrzny potencjał. Scenariusz nagrania opiera się na sprawdzonym zestawie ćwiczeń, które kierują ciało i umysł w stronę potęgowania przyjemności. Wszystko odbywa się spontanicznie i naturalnie. W nagraniu wykorzystano technologię dudnień różnicowych. Kiedy dzięki słuchawkom każde ucho słyszy inny dźwięk (dwa czyste dźwięki na prawie równych częstotliwościach, ale nadawane rozdzielnie), mózg łączy je i powstaje wrażenie dźwięku trzeciego - to właśnie on zwany jest dudnieniem różnicowym i wpływa na pracę mózgu, stopniowo wprowadzając go w stan odpoczynku. Rośnie wówczas percepcja i możliwości uczenia się oraz przyswajania nowych bodźców. Technika jest absolutnie bezpieczna i zgodna z potencjałem naszego organizmu.

http://www.kobiecaprzyjemnosc.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
relaks kobiety, intymnosc, spelnienie, kontrola nad ciałem, kobieta, dla kobiety, kobiecy orgazm, nie mam orgazmu

szczegóły | link nie działa/spam?

Akreo.TV - Trener Rozwoju Osobistego. Menadżer Rodziny.
Witryna AkreoTV skierowana jest do osób nastawionych na kreatywny rozwój osobisty oraz poszukujących bodźców do ciągłego doskonalenia się i kształtowania swojego wizerunku. Jako trener rozwoju osobistego oraz menadżer rodziny pomagam i wspieram wysiłki zmierzające do efektywnego funkcjonowania rodziny jako całości oraz poszczególnych jej członków.

http://akreo.tv/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
coaching, rozwój osobisty, kursy, szkolenia miękkie, doskonalenie, twórczość, entuzjazm, radość, satysfakcja, szczęście, optymizm, afirmacje, wizerunek, empatia, tolerancja, miłość, rodzina, rodzice, dzieci, zabawa, opieka, imprezy okolicznościowe

szczegóły | link nie działa/spam?

Rhonda Byrne - Sekret
Masz przed sobą wielki Sekret. Był przekazywany przez wieki, pożądany, ukrywany, gubiony, kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniędzy. Pojmowali go najwięksi ludzie w dziejach: wynalazcy, teologowie, naukowcy i wielcy myśliciele. Teraz Sekret jest ujawniany całemu światu. Poznając Sekret, zrozumiesz.

http://www.mojakosmetyczka.com/poradniki-p186.html

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
sekret, rhonda byrne, sekret ksiazka, sekret rhonda byrne

szczegóły | link nie działa/spam?

Sekrety NLP dla kobiet
Wyjątkowe szkolenie dla płci pięknej - Uwodzenie mężczyzn czyli sekrety NLP wyłącznie dla kobiet. Na stronie znajdziesz ofertę szkolenia, na którym możesz nauczyć się, jak przyciągnąć do siebie i związać ze sobą tego jednego jedynego, jak stworzyć udany związek, czego unikać w związku z mężczyzną

http://www.mirachlebowska.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
nlp, uwodzenie, jak zdobyć faceta

szczegóły | link nie działa/spam?

Polski Portal Psychologii Społecznej
Serwis poświęcony psychologii społecznej - nauce zajmującej się badaniem tego, jak ludzie wpływają na myśli, uczucia i zachowania innych ludzi.

http://www.psychologia-spoleczna.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
psychologia społeczna, wpływ społeczny, konformizm, uleganie, manipulacja, propaganda, media, portal psychologiczny, grupa, socjologia, pedagogika

szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |


Wpisów: 5046, Podkategorii: 253
nowości

Zapisz się poniżej i jako pierwsza(y) dowiaduj się o najnowszych kosmetykach, promocjach w sklepach internetowych lub o najnowszych trendach w modzie i kosmetyce!
Zgadzam się z Polityką Prywatności
polecamy