Katalog Stron dla kobiet
Katalog Stron dla kobiet
Forum kosmetyczne

« Strona Główna / Masaż / fotele do masażu

  Dodaj stronę »

Centrum Foteli Masujacych
Oferujemy zaawansowane fotele masujące do zastosowań profesjonalnych i do domu. W ofercie urządzenia najbardziej uznanych japońskich producentów: Sanyo, Panasonic, Inada. Oferujemy największy wybór foteli i niskie ceny. Doradzamy w zakresie doboru urządzeń, oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

http://www..fotele-masujace.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
Fotele do masażu, fotele masujące, Fotel do masażu,Fotel, fotele, fotel masujący,fotele z masażem

szczegóły | link nie działa/spam?

Centrum foteli masujących - relaks i zdrowie w Twoim domu
W ofercie: fotele masujące, masażery stóp, pasy masujące, masażery wibracyjne oraz poduszki masujące. Wszystkie oferowane urządzenia do masażu to wysokiej jakości produkty firmy Nedo. Pas masujący Nedo easySlim wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Poduszka masująca Nedo bodyRub wykorzystuje działanie masażu shiatsu - tradycyjnej japońskiej techniki masażu. Wewnątrz poduszki umieszczono osiem głowic, które zapewniają dokładny i skuteczny masaż wybranych partii ciała. Masażer stóp Nedo happyFeet zapewnia stopom i łydkom przyjemny, relaksujący masaż i jednocześnie likwiduje uczucie "ciężkich nóg". Dodatkowo urządzenie kształtuje i wyszczupla łydki. Masażer wibracyjny Nedo vibeTouch to przenośne i lekkie urządzenie do masażu, które zawsze możesz mieć przy sobie. Masażer posiada trzy różne nakładki, dzięki czemu można dostosować rodzaj masażu do potrzeb konkretnej części ciała.

http://centrum-foteli-masujacych.pl/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
fotele masujące, masażery stóp, pasy masujące, poduszki masujące, urządzenia do masażu

szczegóły | link nie działa/spam?

Allego 2 - urządzenia do masażu, bielizna wyszczuplająca
Wielobranżowy sklep Allego 2 to bogata oferta urządzeń do masażu (maty, materace i pasy masujące), nowoczesnej bielizny wyszczuplającej dla kobiet oraz wielu innowacyjnych produktów dla domu, firmy, zdrowia i urody. Asortyment sklepu Allego 2 jest stale wzbogacany o nowe produkty różnych branż.

http://www.allego.sklepna5.pl

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
mata ozonowa,mata masująca,materac zdrowotny,pas wibracyjny,bielizna wyszczuplająca,akcesoria kuchenne

szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |


Wpisów: 5046, Podkategorii: 253
nowości

Zapisz się poniżej i jako pierwsza(y) dowiaduj się o najnowszych kosmetykach, promocjach w sklepach internetowych lub o najnowszych trendach w modzie i kosmetyce!
Zgadzam się z Polityką Prywatności
polecamy