Katalog Stron dla kobiet
Katalog Stron dla kobiet
Forum kosmetyczne

« Strona Główna / Gabinety kosmetyczne / sprzęt kosmetyczny

  Dodaj stronę »

Luiza Lenartowicz Szkoła Wizażystów, przedstwicielstwo STAGECOLOR, akcesoria dla wizażystów.
Sprzedaż hurtowa i detaliczna kosmetyków STAGECOLOR, akcesoria i szkolenia dla wizażystów. Nasze szkoła założona w 1994 roku może szczycić się mianem najstarszej w swojej branży w Polsce. Nasz kanał na YouTube STAGECOLOR oferuje filmy szkoleniowe z dziedziny wizażystyki. Oferujemy także akcesoria dla wizażystów: krzesło do makijażu, chusty do analizy kolorystycznej, lustra z oświetleniem dziennym. LUIZA LENARTOWICZ wizażystka i stylistka makjażu artystycznego, konsultant kolorów, członek jury w Mistrzostwach w Makijażu Profesjonalnym na targach Beauty w Polsce 1993-99, w Niemczech 1994-95, na Wegrzech 1996, organizator Polskich Mistrzostw w Makijażu Artystycznym Visage 2000-2002, autorka artykułów dla wizażystów w prasie fachowej. od 1995 generalny dystrybutor STAGECOLOR COSMETICS na Polskę. szkolenia dla wizażystów prowadzi od 1993 roku.

http://www.luiza.de/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
wizaż, kurs makijażu, szkoła wizażu, analiza kolorystczna, chusty do analizy kolorystycznej, stylizacja sylwetki, lustro do wizażu, lustro z oświetleniem dziennym, pędzle do makijażu, ramy kolorystyczne, krzesło do makijażu, trwały fluid wodoodporny

szczegóły | link nie działa/spam?

Portal kosmetyczny - kosmetyki, gabinety kosmetyczne, uroda, zdrowie
Nowoczesny portal kosmetyczny. Najnowsze wydarzenia z branży kosmetyki profesjonalnej i chirurgii estetycznej - kosmetyki, uroda, zdrowie, makijaż ślubny, spa, odnowa biologiczna, tipsy, kursy makijażu, kursy wizażu. Zawsze aktualny spis firm kosmetycznych i klinik chirurgicznych.

http://www.mojakosmetyczka.net/

Page Rank:   -1

Słowa kluczowe:
Gabinety kosmetyczne, manicure, pedicure, masaże, makijaż, kosmetyczka, salony kosmetyczne, gabinet kosmetyczny, kosmetyki, depilacja, pielęgnacja, salon kosmetyczny, oczyszczanie, twarzy, woskowanie,

szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |


Wpisów: 5046, Podkategorii: 253
nowości

Zapisz się poniżej i jako pierwsza(y) dowiaduj się o najnowszych kosmetykach, promocjach w sklepach internetowych lub o najnowszych trendach w modzie i kosmetyce!
Zgadzam się z Polityką Prywatności
polecamy