Katalog Stron dla kobiet
Katalog Stron dla kobiet
Forum kosmetyczne

Najczęściej zadawane pytania.
Odrobina informacji technicznych o promocji własnej strony w internecie.


« strona główna


Co to jest Link popularity? Czyli o popularności Twojej strony.

Link popularity jest głównym wskaźnikiem, który decyduje o pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarkach tj. google, msn, yahoo, onet, wp. Określa się go liczbą linków, które prowadzą z innych stron bezpośrednio do Twojej strony. Im wyższy Link popularity posiada Twoja strona tym lepiej zindeksowana jest w wyszukiwarkach a tym samym ma szanse na wyższe pozycje a Ty na wiekszą ilość odwiedzin i klientów.

Skąd można dowiedzieć się że roboty internetowe odwiedziły moją stronę?

Jeśli Link popularity wynosi 0 można mieć pewność, że roboty nigdy nie był na Twojej stronie lub strona ma tak słaby wskaźnik Link Popularity, że nie została jeszcze zaindeksowana. Jeśli jednak wyszukiwarki zaindeksowały Twoją stronę i Link popularity wynosi więcej niż 1 - logicznym jest fakt, że Twoja strona została odwiedzona już przez robota i zaindeksowana w bazie wyszukiwarki.

W naszym katalogu przy każdym wpisie bezpośrednio lub w stopce strony widać (ikonki) ilość wejść robotów internetowych na strony z Twoim wpisem. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jeśli robot był na stronie z Twoim wpisem, wejdzie po linku bezpośrednim do Twojego serwisu i zacznie się proces indeksacji Twojej strony.

Jak sprawić, żeby roboty częściej odwiedzały moją stronę? Linki zwrotne.

Zasada działania sieci internet polega między innymi (jak sama nazwa wskazuje) na sieci połączeń (linków) prowadzących pomiędzy różnymi serwisami.
Dodając swój link do naszego katalogu (a możesz dodać ich max.5) sprawisz, że roboty odwiedzą Twój serwis. Dodając nasz link zwrotny do swojego serwisu, spowodujesz, że roboty częściej będą odwiedzały także nasz serwis a tym samym częściej indeksowały Twoje linki i Twoją stronę w naszym katalogu.

Skąd pobrać i jak poprawnie wkleić kody linków zwrotnych do naszego katalogu.

Możesz pobrać je w dziale Regulamin. Jeden z kodów należy wkleić w kod swojej strony. Uwaga jeśli wkleisz kod w treść Twojej strony a nie w kod html (to znacząca różnica występująca w stronach mających panel zarządzania treścią) będzie się on nieprawidłowo wyświetlał, nie będzie działał poprawnie, a tym samym Twój wpis nie zostanie zaakceptowany przez moderatora naszego katalogu.

Wpisów: 5046, Podkategorii: 253
nowości

Zapisz się poniżej i jako pierwsza(y) dowiaduj się o najnowszych kosmetykach, promocjach w sklepach internetowych lub o najnowszych trendach w modzie i kosmetyce!
Zgadzam się z Polityką Prywatności
polecamy